ROT BALANSRot Balans Nedir?
Rot-balans bir çeşit tekerlek sorunudur.
Rot-balans ayarlarının 5 bin km’de bir yapılması yerinde olur. Yüksek süratlerde direksiyonunuz sarsılıyor, düz zeminde otomobil sağa ya da sola gitme eğilimi gösteriyor, frene basıldığında bir tarafa doğru çekiyorsa güvenliğinizi daha fazla tehlikeye düşürmeden Kamaper rot balans servisine uğrayın.


Bünyemizde sıfır lastik satışları,rot balans hizmetleri,far ayarı,lastik tamiri,muayene öncesi kontrol gibi bir çok hizmeti bünyesinde barındırmaktadır.
Şahinler Rot Balans,pek çok güzel ve başarılı hizmetlere imza atmak ve sizlere en iyi hizmetleri sunabilmek için hedeflediği yolda ilerlemeye, bu yolda elde ettiği başarı ve mutlulukları siz değerli dostlarımız ile paylaşmaya devam edecektir.


Kamaper rot balans olarak sizlere rot balans dışında da farklı hizmetler sunmaktadır.Bunların en önemlisi lastik otel hizmetimizdir.Yazlık , kışlık lastiklerimizi nerede ve nasıl güvenli bir şekilde tutabiliriz diye düşünmeyin.Biz sizin yerinize lastiklerinizi koruyoruz.Lastik otel veya lastik depolama hizmetimizden faydalanmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.